İade ve değişim kuralları nelerdir?

İade ve değişim işlemlerinde firmamız tüketiciyi koruma kanununa uygun hareket eder. Ürün kullanılmamış, orijinal ambalajı zarar görmemiş ve eksiksiz olmak koşuluyla orijinal faturası ile birlikte 7 gün içinde ücretsiz olarak iade edilebilir veya değişimi yapılabilir.

İade süreci

İade edilmek istenen ürünün bilgilerini (Ürün adı-kodu) ve iade nedeni faturanın en alt kısmına not edilmelidir. İade edilmek istenen ürün uzman ekibimiz tarafından incelenir ve ürünün iade kurallarına uygun olup olmadığı araştırılır. İade onaylandığında ürün bedeli 10 iş günü içerisinde hesaba iade edilir. Yapılan iadenin hesaba yansıması bankadan bankaya değişkenlik gösterebilir. Bankanın parayı müşteri hesabına yatırılması konusunda yaşanan gecikmelerden gyroturk.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Eğer ‘Kapıda Nakit Ödeme’ yapıldıysa iade bedelinin iletilebilmesi için IBAN numarasının mutlaka iletilmesi gerekir.

Ürün değişimi yapabilir miyim?

Ürün değişimi için ürünü anlaşmalı kargolarımızla ile fatura adresimize gönderebilirsiniz. İade prosedürlerimize dayanarak satın aldığınız ürünü/ürünleri ücretsiz şekilde değiştirebilir, dilediğiniz ürünlerle size tanımlanan değişim çeki kodu ile yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

Not: Ürünün iptal ya da iadesi gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz. Ancak ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur.Ve ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.

İade sonrası geri ödeme nasıl ilerler?

gyroturk.com’un üzerinden iade işlemi kabul edildiğinde para iadesi gerçekleşir ve SMS ile bilgilendirme yapılır. Kapıda ödeme yaptıysanız bize bildirdiğiniz Iban hesabına, kredi kartı ile aldıysanız kredi kartınıza iade işlemi yapılır. İadenin hesaba yansıma süresi banka tarafından belirlendiğinden süre değişiklik gösterebilir.

Sipariş iptal süreci nasıl ilerler?

Sipariş verdiğiniz ürünü, kargoya teslim edilmeden önce 0(532) 714 26 66 nolu telefona Whatsapp ile ulaşarak iptal edebilirsiniz. Kargoya teslim edilen ürünlerde iptal işlemi yapılamamaktadır.

Teslimat süresi nedir?

gyroturk.com’un üzerinden verilen siparişin üretilip karagoya verilmesi sürecinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır..

Sipariş sonrası kargo durumu nasıl takip edilir?

Siparişiniz kargo ile yola çıktığında ve teslimat şubesine ulaştığında SMS ile bilgilendirilirsiniz.